بیوگرافی

دکتر مریم تقوایی یزدی، متولد سال 1353 می باشد. سال 1380 در رشته مترجمی زبان انگلیسی موفق به اخذ مدرک کارشناسی گردیده و مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آموزشی را در سال 1386 دنبال نمودند، در نهایت در سال 1391 مدرک دکتری تخصصی این رشته را دریافت کردند.

دکتر تقوایی از سال 1389 استادیار و عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول بوده و نیز به عنوان مدرس مدعو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری مشغول به تدریس می باشد. تدریس تافل(TOEFL)، آیلتس(IELTS)، ایی پی تی(EPT) و زبان تخصصی رشته های علوم تربیتی 1 و 2 و مجموعه مدیریت(مدیریت دولتی، بازرگانی، بازاریابی و اجرایی ...) در مؤسسات آموزشی آزاد کنکور کارشناسی ارشد و دکتری از دیگر فعالیتهای آموزشی ایشان می باشد.

ایشان با طی نمودن دوره های آموزشی و دریافت گواهینامه های مختلف و همچنین با ترجمه آزاد متون تخصصی و کتب رشته های علوم تربیتی( 1و2 ) و مجموعه مدیریت، ادبیات فارسی، متون فقه و حقوق و الهیات و چاپ چندین کتاب در رشته تخصصی و دانشگاهی خود سابقه چشمگیری به لحاظ علمی و آموزشی دارند.

در بخش فعالیت های اجتماعی، ایشان عضو فعال بسیج اساتید، عضو فعال جمعیت هلال احمر و عضو هیأت پزشکی ورزشی استان مازندران و شهرستان ساری هستند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به منوی دکتر مریم تقوایی یزدی مراجعه نمایید.

تمامی حقوق مطالب محفوظ است